Opinie rodziców

Nasz synek już od roku uczęszcza do żłobka A Kuku. Początki były trudne, ale panie opiekunki bardzo "fachowo" podeszły do adaptacji. Teraz Jaś codziennie zastanawia się "która Ciocia będzie na niego czekała i co ciekawego będą robić". Program jest bogaty, Ciocie zaangażowane. Codziennie szczegółowo opowiadają o dniu synka, o postępach, czy zmianach zachowania. Zawsze reagują na nasze prośby. Polecamy żłobek z czystym sumieniem!

Rodzice Janka


 

Dorotka uczęszczała do żłobka "A kuku" przez rok - ponad pól swojego życia. Po pierwszych niepokojach związanych z adaptacją Dorotka bardzo dobrze zaaklimatyzowała się w żłobku. Codziennie chętnie przychodziła i bez problemów zostawała z dziećmi i Ciociami. Dorotka bardzo się rozwinęła - poznała piosenki i tańce :), chętnie uczestniczyła w zabawach i zajęciach. Mamy tez kolekcję prac plastycznych Dorotki - jest z nich bardzo dumna. Ja miałam pewność że Dorotka dobrze czuje się w żłobku i pod czujna opieką Cioć jest bezpieczna. Bardzo dziękuję za wspólny rok.

Mama Dorotki


Moje dziecko uczęszczało do Żłobka "A kuku" ponad rok i z perspektywy czasu widzę, że nie był to rok stracony. Syn bardzo się rozwinął, nauczył się samodzielności oraz zabawy w grupie, a przede wszystkim przestał być bardzo nieufny w stosunku do wszelkich nowości. Niewątpliwie jest to zasługą zaangażowanej i zawsze chętnej do współpracy z rodzicami kadry. Codziennie otrzymywałam rzeczową informację o tym jak się syn zachowywał, co jadł i jakie ewentualne trudności sprawiał. Życzliwe "ciocie" w razie problemów zawsze służyły radą i pomocą. Na miejscu w żłobku syn miał kontakt z logopedą i psychologiem, od których również otrzymałam szereg informacji na temat rozwoju dziecka. Dzięki uczęszczaniu do żłobka ja mogłam spokojnie powrócić na rynek pracy, a syn nie ma w tej chwili najmniejszych problemów z byciem dzielnym przedszkolakiem. Polecam żłobek "A kuku"

Mama Leona


Wszystkim niezdecydowanym rodzicom polecam żłobek A kuku!

Syn chodził do żłobka od lutego do sierpnia. Nie mam zastrzeżeń co do opieki nad dziećmi. Ciocie są zaangażowane i kreatywne, ciepłe i cierpliwe. Dzieci robią dużo prac różnymi technikami dostosowanymi do swoich możliwości. Śpiewają i tańczą. Pamiętają o świętach i uroczystościach i przygotowują urocze drobiazgi. Placówka jest dobrze wyposażona, bezpieczna, kolorowa, funkcjonalna. Jest przestronnie, zabawki, mebelki i wyposażenie sal jest nowe i przyjazne. Dzieci maja do dyspozycji dwie sale, dwie łazienki i osobno sypialnie i szatnie. Dobry catering (wiem bo próbowałam). Nieograniczony dostęp do picia. Ciocie na bieżąco zapisują w karcie dziecka ile zjadło, ile spało itd… więc przy odbiorze rodzic dostaje pełna informację z przebiegu dnia co znacznie ułatwia przepływ informacji.

Będziemy za wami tęsknić

Mama Kubusia


Moja córeczka chętnie chodzi do żłobka "A kuku". Panie opiekunki szybko ją czymś zajmują rano, więc rozstania nie są traumatyczne. Dziecko wychodząc ze żłobka jest pogodne, widać, że dobrze się bawiło, widać też postępy w sferze manualnej i mowie.

Mama Kornelki


Żłobek „A kuku” to miejsce, które daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Panuje tu kameralna atmosfera dzięki niewielkiej grupie dzieci. Ciocie są miłe i zawsze uśmiechnięte. Jedzenie bardzo smakuje maluchom.

Mama Julii


Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni ze Żłobka „A kuku” ale ważniejsze jest to, że nasz synek po prostu je uwielbia. Szukaliśmy ciepłego miejsca, z rodzinną atmosferą, w którym nasze dziecko poczuje się jak w domu i dokładnie tak się stało. Myślę, że to głównie zasługa rewelacyjnych "cioć", ale także faktu, iż program jest tak ciekawy, że maluchy nie mają, kiedy się nudzić. Codziennie odbieramy uśmiechnięte dziecko.

Rodzice Szymonka


Żłobek godny polecenia, bardzo profesjonalna opieka i informacja zwrotna o dziecku. Panie opiekunki (Ciocie) miłe i ciepłe sprawiają, że dziecko bardzo chętnie chodzi do Żłobka

Mama Wiktorii

Comments are closed